Instagram Reklam

Instagram Reklam

Instagram Reklam Verme

Instagram Facebook’un sahip olduğu;  internet pazarlaması için en güçlü sosyal medya araçlarından biridir. Özellikle hedef kitlesi genç ve orta yaş olan markalar için çok önemli avantajlar sağlamaktadır. Facebook reklamlarında olduğu gibi bu Instagram reklamlarında da çok spesifik hedef kitle seçenekleriyle reklam verilebilir. Instagram reklam verme ve hedef kitle belirlemesi konusunda danışmanlık almak için lütfen iletişime geçiniz.

Örnek Verilmiş Instagram Reklam Çalışmaları :

Instagram Reklam Fiyatları

Instagram’ın ücretlendirmesi aynı Facebook gibidir. Günlük bütçe üzerinden hesaplanır. Günlük bütçede  reklamınızın gösterimi ve tıklama başı bedellerine bağlıdır. Ne kadar çok bütçe o kadar çok ziyaretçi anlamına gelmektedir. Fakat sadece bütçeyi arttırmak reklamlarınızın başarısı konusunda etken değildir. Reklamınızın doğru kitleye; doğru reklam görsel ve aksiyon çalışmalarıyla reklamlarınızdan tam olarak verim alabilirsiniz.

Instagram Reklamları

Instagram’da satış yapabilmek ve ürünlerinizi tanıtabilmeniz için öncelikle hesabınızın profesyonel bir şekilde yönetilmesi gerekmektedir. Keyfe keder atılan gönderiler, fotoğraflar çoğu zaman size istediğiniz sonuçları vermeyecektir. Doğru kullanıldığında markanızı diğer reklam türlerine göre en uygun fiyatlarla tanıtmanızı sağlar.

Eğer global dünyada firmanızın yer almasını istiyorsanız internet reklamcılığı konusunda instagram reklamları ve instagram yönetimi yapılacak işlerin başında gelmektedir. Tek bir sosyal medyada var olmak bir firma ve kurum için yeterli değildir. Her sosyal medyayı markanıza en uygun hedef kitlenizle tanıştırmamız için bizimle iletişime geçin.