Seo Çalışması

Seo Çalışması

SEO Çalışması

Web siteniz var ve Google’daki sıralamanızı yükseltmek istiyorsanız yapılacak en önemli iş SEO Çalışması yapmak olacaktır. Google’da üst sıralarda çıkmak aslında sanıldığı kadar zor bir durum değildir. Burada birçok kişinin yaptığı yanlış kısa vadeli, gerçekçi olmayan hedef ve çalışmalardır.

Google kullanıcı dostu yani (user-friendly) bir yapıya sahiptir. Şirketinin temelinde kullanıcı odaklı yaklaşım yatar.  Siz ne kadar kullanıcı dostu düşünürseniz Google ve diğer arama motorlarıda  sizi o kadar olumlu değerlendirecektir. Gereksiz backlink alımları, aldatmaya yönelik anahtar kelimeler eklemek, yanlış seo teknikleri, web sitenizdeki içerikleri gizlemek size ancak kısa süreli başarı sağlar.

Bu tarz yaklaşımlar başarılı olsaydı arama motorları bir çöplük haline gelirdi. Sizin de hak vereceğiniz üzere piyasa değeri yaklaşık 500 milyar dolar olan ve bünyesinde dünyanın en iyi mühendislerini çalıştırmaya özen gösteren bir şirketi kandırmaya çabalamak sadece  komiktir.  Arama motorları başarısını algoritmasına yani mühendisliğine borçludur.