İzmir Sosyal Medya Yönetimi

İzmir Sosyal Medya Yönetimi

İzmir sosyal medya yönetimi, Dijital Telepati’nin kurumsal reklam ajansı hizmetlerinden biridir. İzmir sosyal medya yönetimi, tüm ölçek ve büyüklükteki markaların sosyal medyadan etkili bir şekilde yararlanmasına yardımcı olmak. İşletmelerin yeni müşteri adaylarına ulaşması ve mevcut müşterilerle ilişkiler kurması için sosyal medya stratejileri oluşturuyor ve yönetiyoruz.

İzmir sosyal medya yönetiminde, sosyal medya uzmanlarından oluşan ekibimiz, temel markanız ve hedeflerinizle uyumlu stratejiler oluşturur.İzmir merkezli sosyal medya ajansımız, izleyici katılımını artıran ve markanızı oluşturan sosyal medya çözümleri sunar. Kesin iş hedeflerinizi karşılamak ve hesaplarınızı günlük olarak yönetmek için dijital pazarlama kampanyaları oluşturacağız.

İzmir sosyal medya yönetiminde, sosyal medya ajansı olarak Dijital Telepati adında hizmet vermekteyiz.
Sosyal medyanın ve sosyal reklamcılığın tüm biçimleri her işletmeye uygun değildir. Bazıları tek bir Facebook hesabının veya Linkedin sayfasının yeterli olacağını düşünürken, diğerleri ürünlerini/hizmetlerini ve markalarını sergilemek için Instagram, Twitter, Snapchat, YouTube ve TikTok’tan iyi bir şekilde yararlanabilir. İşiniz ne olursa olsun, sosyal medya ekibimiz şunları sunar:

 • Sosyal medya denetimi
 • Sosyal medya stratejisi
 • Sosyal medya danışmanlığı
 • İçerik takvimi oluşturma
 • Gönderi oluşturma
 • Sosyal medya analizi
 • Sosyal dinleme raporları ve içgörüler
 • Bizim için mevcut olan tüm iç kaynakları kullanmayı içeren işiniz için doğru paketi bir araya getirmek için sizinle yakın bir şekilde çalışacağız. Sunduğumuz hizmetlerin şirketiniz için doğru seviyede olmasını sağlamak istiyoruz ve mevcut ekibinizden faydalanmak, aylık işleri düşük maliyetli bir şekilde dağıtmanın harika bir yoludur.

İZMİR SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ

Başarılı bir sosyal medya stratejisi oluşturmak için öncelikle tam olarak neyi başarmak istediğinizi bilmek önemlidir. Bu nedenle ekibimiz, markanız hakkında güçlü bir anlayış geliştirmek ve sosyal hedeflerinizi belirlemek için sizinle yakın bir şekilde çalışacaktır.

Hedefleriniz belirlendikten sonra, aşağıdakileri anlamak için sosyal dinleme araçlarını kullanmanın yanı sıra tam bir sosyal medya denetimi gerçekleştireceğiz:

Mevcut profiliniz, takipçilerinizin kimler olduğu ve şu ana kadar sizin için en iyi sonucu veren içerik
Hedef kitleniz ve sahip oldukları içerik en çok etkileşime girer. Ne arıyorlar ve markanızdan ne görmek istiyorlar? Rakipleriniz, onlar için neyin işe yarayıp yaramadığı ve nasıl rekabet avantajı elde edebileceğiniz Bunların tümü, devam eden stratejinize dahil edilecektir.

instagram sosyal medya yönetimi

Hangi firmalara sosyal medya yönetimi hizmeti veriyorsunuz?

 • İzmir Otelleri ve Turizm Firmaları,
 • İzmir Spor Salonları,
 • İzmir Psikologları,
 • İzmir Kafe / Eğlence Yerleri,
 • İzmir Tur Şirketleri,
 • İzmir Güzellik Salonları ve Saç Ekim Merkezleri,
 • İzmir Doktorları ve Medikal Kuruluşları,
 • İzmir Veteriner ve Petshop Dükkanları
 • İzmir Güvenlik Firmaları

İzmir sosyal medya hizmetini belirtilen sektörler dışında herhangi bir sektör içinde sağlıyoruz.  Sizde İzmir sosyal medya yönetimini hedeflemiş olduğunuz kitlenize ulaşmak amacıyla kullanabilirsiniz.

İzmir sosyal medya yönetimi ile alakalı hizmet almak  ve güncel fiyatları öğrenmek için +90 537 366 10 80 nolu telefondan bize ulaşabilirsiniz.

Sosyal medya için içerik ve gönderi oluşturma

Sosyal stratejinizi geliştirerek, reklam öğelerinizi, kopyalarınızı ve hashtag’lerinizi ve her bir gönderinin genel amacınıza nasıl uyduğuna ve hedef kitlenize hangi değeri sağlayacağına dair mantığı içeren gönderi maketleri oluşturacağız. Özellikle bu aşamada, ister Sosyal Medya Yöneticisi ister Kurum İçi Yaratıcı Tasarımcı olsun, kurum içi ekibinizle çalışma konusunda esnekiz, sizin için en iyi gönderiyi üretmek için ekibinizle yakın bir şekilde çalışabiliriz.

Sosyal dinleme yoluyla, sektörünüzdeki belirli sorunlu noktaları veya sektörünüzdeki farkında olmadığınız ortak tartışmaları belirleyerek hedef kitlenizin isteklerini özel olarak ele alan kampanyalar geliştirmeye de yardımcı olabiliriz. Hedef kitlenizin ne hakkında konuştuğunu ve ‘sadece veya marka’dan daha fazlası hakkında konuşarak erişiminizi genişletmek ve kitlenizle değer bilgisini paylaşarak güven ve katılım oranlarını artırmak için bunu kendi yararınıza nasıl kullanacağınızı anlamanıza yardımcı olabiliriz.

Sosyal medya içerik takvimi

Kullanabileceğiniz en iyi platformlar aracılığıyla iş hedeflerinizi yansıtmak için bir sosyal medya içerik takvimi geliştireceğiz. Uzmanlardan oluşan ekibimiz, sosyal medya stratejinizi sürekli olarak uyarlamak ve optimize etmek için profilinizin ilerlemesini izleyecektir. Bu, etkileşim oranlarınızı artırmak için farklı gönderi biçimlerinin, kopyaların, resimlerin ve hashtag’lerin kullanılmasının yanı sıra optimum zaman ve sıklıkta yayınlamayı içerir.

İçeriğiniz üzerinde yüksek düzeyde kontrol sahibi olmak istiyorsanız, sosyal medya yönetim araçlarımız içinde onay iş akışlarını da uygulayabiliriz, yani siz son adımınızı atmadan hiçbir şey yayınlanmayacaktır.

İtibar yönetimi hizmeti

Sosyal medya sadece paylaşmakla ilgili değildir, dinlemek de bir o kadar önemlidir. Müşterileriniz, dinleseniz de dinlemeseniz de, sosyal medyada zaten sizin hakkınızda konuşuyor olabilir. Sosyal medyadaki tartışmalara katılarak ve kolaylaştırarak, markanızın mesajını, itibarını kontrol ettiğinizden ve erişiminizi genişletmeye devam ettiğinizden emin olursunuz.

İlişkiler kurmaya devam etmenizi ve olumlu marka algısını sürdürmenizi sağlamak için itibar ve topluluk yönetimi konusunda en iyi tavsiyeleri sunacağız. Araçlarımız aracılığıyla, hiçbir şeyin gözden kaçmadığından emin olmak için markanızın sosyal medyadaki tüm sözlerini izleyebiliyoruz. İster ürününüz hakkında olumlu konuşan birine yanıt verin, ister müşteri hizmetleri taleplerini ele alın, ister daha genel sohbetlere katılın, olumlu etkiyi artırmak için markanızı ön plana çıkaracağız.

Tam sosyal medya paketi

Dijital bir ajans olarak, markanız için en iyi sonuçları elde etmek için sosyal medya stratejinizi dijital pazarlamanızın diğer yönleriyle uyumlu hale getirebiliriz. Sürekli optimize etmek, yeni müşterilere ulaşmak ve daha derin ilişkiler kurmak için daha geniş içerik pazarlama ve video stratejilerinizi geliştirmenin yanı sıra sosyal dinleme, ücretli sosyal reklamlar, tanıtılan gönderiler ve etkileyici stratejilerini dahil edebiliriz. Ne istediğinizi bize bildirin ve ihtiyaçlarınızı karşılamak için ısmarlama bir paket oluşturalım!

Instagram ile daha fazla sosyal medya odaklı satış elde edin

Yılların sosyal medya deneyimiyle, müşterilerimizin markalarını büyütmelerine yardımcı olmak için kanıtlanmış Instagram pazarlama stratejileri uyguluyoruz. Instagram pazarlama tekniklerimiz, büyümeden satışa ve aradaki her şeye kadar uzanır.
Sosyal medya kanalları söz konusu olduğunda Instagram’ın markanızı ve ürünlerinizi görsel olarak sergilemek için ne kadar güçlü bir platform olduğunu anlıyoruz. Ancak, müşterilerinizin doğrudan Instagram’dan satın alabileceğini biliyor muydunuz? Bu özellik, yatırım getirisi için daha fazla fırsat ve sosyal medya pazarlamanızda doğrudan büyüme ve başarı kanıtı sağlar. Hepimiz burada pazarlama direktörleri ve müdürleri olduk. Instagram’ın harika bir kaynak olduğunu kanıtlamak için üst yönetimle verdiğimiz mücadeleyi anlıyor ve deneyimliyoruz.
Bu özellik bizi heyecanlandırıyor, çünkü tekniklerimizin işe yaradığını gerçek takipli satışlarda kanıtlayabilirken, takipçilerinize web sitenizde arama yapmadan yeni yayınladığımız fotoğraftan havalı top satın alma rahatlığını sağlayabiliriz.