Web Sitesi Tasarımı

Web Sitesi Tasarımı

SEO Uyumlu Web Sitesi Tasarımı

SEO Arama Motoru Optimizasyonu demektir. SEO uyumlu web sitesi denilince akla gelen Google için optimize edilmiş web sitesidir. Web sayfanız eğer arama sonuçlarında istenen noktada değilse web sitenizin masanızda duran kartvizitden farkı yoktur Web sitesi çok önemli bir pazarlama aracıdır. Ziyaretçi çekmek ve web sitenize gelen kullanıcı sayısını arttırmak için web sitenizin belirli anahtar kelimeler doğrultusunda optimize edilmiş olması gerekir.

Ucuz ve hazır internet sitesi paketleri,  sizin için özelleştirilmemiş tasarımlar firmanızı SEO konusunda başarıya ulaştıramaz. Her sayfanın arama motorlarına uygun makale ve yazılar içermesi gerekmektedir. Web sitesindeki fotoğrafların görsellerin bile önemi büyüktür. Bu kadar çok detay içeren ve komplike bir konu olan web sitesi tasarımı hakkında daha detaylı bilgi için lütfen iletişime geçiniz.


SEO Uyumlu Web Tasarımı Nasıl Olmalıdır ?

Arama motoru optimizasyonları kurallarına sadık kalınarak yapılmış tasarımlar basit ve sade olmak zorunda değildir. Buradaki en önemli kural müşterinizin yani ziyaretçinizin web sitenizde aradığı şeyi ona sunmaktır. Yani daha açık ve net belirtmek gerekirse; ziyaretçiyi sitede uzun süre tutmaktır. Kolay bulunabilir menüler, hızlı yüklenen bir açılış sayfası, geniş ve detaylı ürün bilgileri, güzel bir firma kimliği yazısı her zaman için değerinize değer katacaktır.


Mobil Web Sitesi Tasarımı

İnternet sayfanızın mobil uyumlu olması müşterileriniz yani web sitenizi ziyaret eden ziyaretçiler için müthiş bir deneyim sağlar. Günümüzde mobil cihaz kullanımı ciddi oranda her gün artmaktadır. Artık mobil web sitesi tasarımı zorunlu hale gelmiştir.  Sıfırdan başladığımız her proje için mobil tasarımı standart bir özellik olarak sunmaktayız.  Mobil tasarım telefon veya tablet den gelen kullanıcıyı sitede daha fazla tuttuğu için SEO’daki sıralamanız olumlu yönde etkilenecektir.