Blog

Blog

Google Reklam Fiyatları

Tags: , , , , Google Reklamları
featured image

Google reklamları; diğer reklam türlerine nazaran en kazançlı reklam alanlarından bir tanesidir. Gerek reklamveren gerek de çözüm ortakları memnuniyeti açısından açık ara öndedir. Bunun en önemli sebeplerinden bir tanesi Google reklamlarının maliyetidir. Çünkü Google reklam fiyatları küçük ve büyük tüm işletmelere uygundur. Örnek vermemiz gerekirse aylık 500 TL gibi bir reklam verebileceğiniz gibi ihtiyaca göre 5000 TL veya 20,000 TL’lik reklam verebilirsiniz.

Google tıklama başı maliyeti ile çalışır. Reklamlarınıza sadece tıklandığı zaman bütçenizden düşer. Yani tıklanılmayan reklam ücretlendirilmez. Fiyatlandırma açısından son derece adil ve rekabete dayalı bir politika vardır. Buda sizi diğer rakiplerinize karşı korur ve herkesin eşit olmasını sağlar. Google reklam fiyatları sektörden sektöre çok değişkenlik gösterir. Örnek olarak zayıflama ve nakliye gibi sektörlerde tıklama başı bedelleri daha spesifik iş yapanlara nazaran çok yüksektir.

Reklam kampanyalarınızdan en iyi geri dönüşümü almak, şirket ve markanızı hedef kitlelere en uygun fiyatlarla tanıtmak için Google reklamlarını tercih edebilirsiniz. Üstelik web sitesine ilk defa reklam veren müşterilerimize 150 TL’lik Adwords bakiyesi hediye ediyoruz.  En uygun ve ucuz reklam kampanyaları için belirlediğiniz anahtar kelimelerini info@dijitaltelepati.com adresine gönderebilirsiniz.

Vereceğiniz bilgiler doğrultusunda size ortalama aylık bir bütçe planı ile geri dönüş yapacağız. Reklam kriterleri ve anahtar kelime analizlerini birlikte yapabilmemiz için 0 (850) 303 89 70 no’lu telefondan da iletişime geçebilirsiniz.

Youtube reklamları, GMail ve Google Alışveriş reklamları hakkında daha detaylı bilgi almak için Google Reklam sayfasını ziyaret ediniz.

Related Posts