İzmir Dijital Reklam Ajansı

İzmir Dijital Reklam Ajansı

İzmir’de küçük ve orta ölçekli işletmelerin müşterileri üzerinde etki yaratmasına yardımcı olmaktan heyecan duyan bir grup tutkulu kişiden oluşan bir Dijital Telepati İzmir Dijital Reklam Ajansı olarak hizmet vermektedir.

İzmir’de  Dijital Reklam Ajansı

Proaktif, Etkili Reklam ÇözümleriKüçük-Orta Ölçekli İşletmeler İçin İzmir’deki diğer ünlü dijital reklam ajanslarının aksine, kobilere odaklanmış bir reklam ajansıyız. Kiminle çalışmak istediğimizi biliyoruz; sizinki gibi kobi işletmeler.

İyi dijital reklam ajansı, küçüklerin de güçlü olabileceği ve küçük tutarlı adımların başarıya ulaşacağı inancıyla kuruldu. Pazarlama sihrimizin arkasındaki sır hiç de gizemli değil, aslında jargonu bozan, veri odaklı, insan odaklı pazarlamacılar olmaktan gurur duyuyoruz. Tüm kanallardaki çalışmalarımız ve başarılarımız, kendi ekibinizin bir uzantısı olarak faaliyet göstermemizden kaynaklanmaktadır.

İşinizi tanımak, hedef kitlenizi anlamak ve her ikiniz için de gerçekten önemli olan şey, nasıl inanılmaz sonuçlar elde ettiğimizdir. Biz sadece bir reklam ajansından daha fazlasıyız; görevimiz size destek olmaktır. Ve işinizin başarısına takıntılıyız.

Dijital Telepati, İzmir Dijital Reklam Ajansı olarak her türden marka ve işletme için sofistike ve etkili pazarlama çözümleri sağlamaya yardımcı olmak için tam hizmet ve tam entegre bir ortamda faaliyet gösteren çok yönlü geçmişlerden ve sektörlerden gelen dijital reklam uzmanlarından oluşan bir güç merkezidir. Birden fazla alanda uçtan uca pazarlama çözümleri sunuyoruz. İster tek seferlik bir influencer pazarlama kampanyası veya tam ölçekli bir halkla ilişkiler planı konusunda yardıma ihtiyacınız olsun, masaya eşsiz bir yatırım getirisi getirecek uzmanlık, araçlar ve ekiple donatıldık.

Dijital Reklam Ajansınız Olarak Neden Bizi Seçmelisiniz?

Temel değerlerimiz neden:

Şeffaf
İyi Pazarlamacı, tüm ortaklarımızla açık ve dürüst ilişkilere inanır. En büyük başarılarınızın arkasındaki nedenlere ve geliştirilebilecek alanlara eşit derecede dikkat ederek düzenli güncellemeler sunuyoruz. Saatlerinizi neye harcadığımızı ve paranızın nereye gittiğini tam olarak bileceksiniz – çünkü biliyoruz ki, küçük bir işletme için ağaçta yetişmez.

Proaktif
İzmir’de en iyi dijital reklam ajanslarından biri olmamıza rağmen, önceliğimiz her zaman işinizin büyümesi ve başarılarıdır. Bu yüzden defnemize dayanmaya inanmıyoruz. Gereksinimlerinize göre uzmanlarımız arasından özenle seçilmiş özel bir hesap yöneticisine atanacaksınız. Kampanyalarınızı günden güne ve aydan aya stratejik hale getiren ve besleyen itici güç olacaklar.

Ekonomik
Uygun fiyatlı olmak kesinlikle görecelidir ve İzmir  dijital reklam ajansı ücretleri küçük bir işletme için tüm farkı yaratabilir. Hangi kaynaklarla çalışırsanız çalışın, uzmanlarımız paranızın sizin için çok çalışmasını sağlayabilir, boşa harcanan reklam harcamalarını önleyebilir ve en etkili, verimli satış akışları hakkında tavsiyelerde bulunabilir. Ama aynı zamanda, sizin için çok çalışıyoruz, proaktif doğamız, ihtiyacınız olanı bankayı bozmadan teslim ediyor.

Esneklik
İzmir’de dijital reklam ajansları size trendlere takıntılı olduklarını söyleyecektir. Ancak trendler yalnızca alakalı olduklarında önemlidir.  Ortağınız olduğumuz ve yatırım yaptığımız için işinize takıntılıyız. Başarıya odaklıyız, kampanyaları ve yaratıcı fikirleri buna göre şekillendiriyoruz. Bu nedenle, önemli e-ticaret tarihlerinden yararlanmak veya yeni bir platforma giriş yapmak için vites yükseltmek sizin yararınızaysa, bunu strateji haline getirmeye ve uygulamaya hazırız.

İzmir Dijital Reklam Ajansı

Pazarlamanızı güçlendirmek için kazanılan, sahip olunan ve ücretli medyadan yararlanma
Başarılı bir reklam kampanyasının bu üç kanalı kullanması gerektiğine inanıyoruz; kazanılan medya, sahip olunan medya ve ücretli medya. Kazanılan medya, markanızın mesajını güçlendirmek için hazırlanmış ısmarlama hikayeler ve içeriklerle desteklenen PR kampanyaları gibi şeyleri kapsar. Sahip olunan medya, müşteri tabanınız ve paydaşlarınızla bağlantı kurmak için kullanılabilecek web siteniz ve sosyal medya kanalları gibi yolları kapsar.

dijital reklam ajansı izmir

dijital reklam ajansı izmir

Ücretli medya, yeni pazar bölgelerini keşfetmek ve yakalamak ve kitlenizdeki varlığınızı artırmak için tam olarak hedeflediğimiz ve optimize ettiğimiz tüm kampanyaları içerir. Durumu ve bu üç pazarlama alanının her biri hakkında bilinmesi gereken her şeyi belirlemek için ilk günden itibaren sizinle yakın bir şekilde çalışıyoruz ve sonuç elde etmek için eyleme geçirilebilir içgörüler ve karmaşık bir strateji elde etmek için yığınla veriyi analiz ediyoruz. Yaratıcı ekibimiz daha sonra çalışmaya başlar ve markanızın mesajını yükselten ve yeni nesil taktikleri kullanarak hedef kitlenize ulaşan içerik oluşturur. Ancak bununla da kalmıyoruz; İşletmeniz için mümkün olan maksimum yatırım getirisini elde etmek için yürütmenin her dakikasını aktif olarak izliyor ve hareket halindeyken optimizasyonlarla manevra yapıyoruz.

Uçtan uca pazarlama hizmetleri

İzmir dijital reklam ajansları gibi rekabetçi bir pazarda reklam, bir dizi farklı pazarlama disiplini, kanal ve platforma dayalı bir stratejiye ihtiyacınız olacağı anlamına gelir. Pazarlamayla ilgili her konuda çalışan tam entegre bir pazarlama ajansıyız. Dünyanın her yerinden çok yönlü geçmişlerden gelen ve mevcut her türlü dijital reklam hizmetini sunan eksiksiz bir pazarlama profesyonelleri ve seçkinler listesiyiz.

Dijital reklam  kampanyalarımızın her biri, diğer disiplinlerden, hedefler ve amaçlar üzerinde daha iyi performans göstermeye yardımcı olabilecek pazarlama stratejileri ile tamamlanmaktadır. Bizimle bir sosyal medya kampanyası yürütmek, harika bir yazar ekibinden metin yazarlığı hizmetleri alacağınız anlamına gelir; bizimle bir PR kampanyasında çalışmak, çalışmanızın İzmir’deki en iyi TV reklam uzmanları ve stratejistleri tarafından gözden kaçırıldığı anlamına gelir. Tüm ekiplerimiz, masaya olağanüstü sonuçlar getirmesi garanti edilen son teknoloji araçları ve yeni nesil taktikleri kullanarak tam entegrasyon içinde çalışır.

Reklam ajansınızın İzmir’deki ortak markaları için günlük müşteri yönetimine yaklaşımınız nedir?
Hesap yönetimine yaklaşımımız dört ilkeli bir sisteme dayanmaktadır: Proaktif, duyarlı, esnek ve şeffaf olun.

Bu dört ilke, bizimle İzmir’deki müşterilerimiz arasında kusursuz iletişim için yaratabildiğimiz hızlı geri bildirim döngülerinin temelidir. Bu döngüler, kampanyaları birkaç hafta gibi kısa bir sürede gerçekleştirmemiz gerektiğinde inanılmaz derecede yardımcı oldu. Dahili departmanları harekete geçirebilir, teslimat için zaman çizelgeleri belirleyebilir ve yolun her adımında müşterilerimizle ilerlemeyi rapor edebiliriz.